Кажи кога

Laggies

Меган почнува да панички кога нејзиното момче ја запросува, па цела недела се крие кај својата нова пријателка, 16-годишната Аника, која живее со својот татко.

Режисери: Lynn Shelton

Актери: Keira Knightley , Chloë Grace Moretz , Sam Rockwell

Година: 2014

Препорака за возраст: PG-13

Жанр: Comedy/Romance

Кажи кога

Laggies

Вчитување...